theme723

NEMOKAMAS PRISTATYMAS UŽSAKYMAMS VIRŠ 29 €

Be palmių aliejaus

Ar žinai, kiek produktų, kuriuos naudoji kiekvieną dieną, sudėtyje turi palmių aliejaus? Kai kurie šaltiniai teigia, kad tai beveik pusė visų produktų, parduodamų prekybos centruose – ne tik maisto gaminiai, bet ir tokie produktai, kaip šampūnai ar įvairūs plovikliai. Tai plačiausiai maisto ir higienos pramonėje naudojamas augalinis aliejus, nes jis labai universalus ir pigiai išgaunamas.

Medicininiai tyrimai rodo, kad palmių aliejus, kuriame yra daug sočiųjų riebalų ir mažai polinesočiųjų riebalų, gali sukelti širdies ligų riziką, todėl Pasaulio sveikatos organizacija ir sveikatos priežiūros autoritetai vienbalsiai ragina mažinti šio aliejaus vartojimą. (3)

Palmių aliejus išgaunamas tuose pačiuose regionuose, kuriuose auga atogrąžų miškai, tad nekontroliuojama palmių plantacijų plėtra lėmė šių planetai naudingų miškų masinį naikinimą. Dėl kertamų atogražų miškų mažėja ir taip nykstančių gyvūnų rūšių gyvenami plotai, be to, iš savo žemių privestinai iškeldinami vietiniai gyventojai. (4)

Sąmoningai nenaudojame palmių aliejaus nei viename iš ORIVEGO produktų dėl jo sukeliamos žalos aplinkai ir žmonių sveikatai. Mūsų riešutų svieste yra tik natūraliai susidarantis riešutų aliejus, o produkto sluoksniavimasis – taip pat natūralus procesas. Nesijaudinkite, produktui nieko nenutiko – tiesiog išmaišykite prieš valgydami ir mėgaukitės natūralia ir švelnia riešutų sviesto konsistencija!