theme723

NEMOKAMAS PRISTATYMAS UŽSAKYMAMS VIRŠ 29 €

Mūsų istorija

Esame šiuolaikiniai miesto žmonės – daug dirbantys, aktyviai leidžiantys laisvalaikį ir, aišku, besirūpinantys savo sveikata, todėl mums svarbu sportas ir sveika mityba. Kažkada gyvenime ateina laikas, kai susimąstome apie “sveikatą”, jeigu norime gerai jaustis ir gerai atrodyti. Kaip ir daugelis, ieškančių geros savijautos receptų, atradome, kad vartodami daugiau augalinės kilmės produktų, tampame energingesni, didėja mūsų darbingumas ir gerėja fizinė bei emocinė būklė.

Tik viena bėda – rasti kokybiško, funkcinio, pilnaverčio, be sveikatai kenksmingų priedų, o dar ir ekologiško augalinio maisto nėra taip paprasta.

Ieškodami subalansuotai ir sveikai mitybai tinkamų produktų, mes patys, keletas draugų, pradėjome eksperimentuoti virtuvėje – gaminti įvairių riešutų sviestą, užkandžių batonėlius, maišyti augalinius proteinus. Po daugelio klaidų ir bandymų atradome geriausius receptus, o pirmasis produktas, kurį išdrįsome duoti paragauti kitiems, buvo žemės riešutų sviestas – paprastas, tačiau racione lengvai pritaikomas ir daugumos mėgstamas produktas.

Iš pradžių riešutų sviestą ir batonėlius gaminome tik sau ir draugams. Jų teigiami atsiliepimai ir didėjanti mūsų produktų paklausa paskatino veikti, todėl 2017 metais nusprendėme išlįsti iš namų virtuvės ir įkurti įmonę – mūsų aistra natūraliam augalinės kilmės maistui tapo prekės ženklu ORIVEGO®. ORI reiškia kilmę (angl. origin), o VEGO – tai nuoroda į augalus (angl. vegetable).


Norėjome, kad mūsų produktai būtų paprasti, maistingi ir geresni nei tuo metu galėjome rasti rinkoje, todėl visus metus rinkome informaciją, ragavome begalę skirtingų produktų, tobulinome receptūras, ieškojome mūsų aukštus kriterijus atitinkančių žaliavų, išskirtinio dizaino pakuotės, tinkamų gamybos patalpų ir patikimos įrangos, kad galėtume pagaminti ir pristatyti natūralius, aukštos kokybės ORIVEGO® produktus.


riesutu sviestasJūsų atsiliepimai

4.9 400

Jūsų atsiliepimai

4.9 400