theme723

NEMOKAMAS PRISTATYMAS UŽSAKYMAMS VIRŠ 29 €

Slapukai

Kas yra slapukas ir koks jo tikslas?

Slapukas yra mažas failas, kuris siunčiamas į naršyklę ir išsaugomas jūsų įrenginyje kai apsilankote internetinėje svetainėje, pavyzdžiui www.orivego.com

Slapukai suteikia galimybę internetinei svetainei veikti efektyviau ir pagerinti savo paslaugas, be to, teikti informaciją svetainės administratoriams statistikos ar reklamos tikslais. Visų pirma siekiant individualizuoti navigacijos patirtį prisimenant jus (pavyzdžiui atpažįstant prisijungiant prie savo paskyros, neberodyti jums neaktualių reklamos pasiūlymų ir t.t.).


Kokius slapukus ir kokiais tikslais mes naudojame?

Mūsų svetainėje naudojama įvairių rūšių slapukų ir panašių technologijų, kurių kiekvienas turi specifinę funkciją. Žemiau lentelėje detalesni paaiškinimai.


Navigacijos slapukai

Šie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte naršyti interneto svetainę ir naudotis jos funkcijomis, tokiomis kaip prieiga prie saugių interneto svetainės sričių. Be šių slapukų negalėtų būti pirkimo internetu.


Funkciniai slapukai

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų prisijungimo duomenys) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas.

Jei įdėjote prekę į savo pirkinių krepšį, ir uždarėte naršyklės langą neatlikę pirkimo, šie slapukai leidžia tęsti apsipirkimą kitą kartą apsilankius mūsų svetainėje (per ribotą laikotarpį) – krepšelyje rasite tas pačias prekes kurias buvote įsidėję.

Funkciniai slapukai nėra būtini interneto svetainėje, tačiau pagerina navigacijos kokybę ir vartotojų patirtį.


Analitiniai slapukai

Šie slapukai naudojami mūsų svetainės lankytojų navigacijos metodų statistinei analizei parengti. ORIVEGO šių slapukų gautus rezultatus naudoja anonimiškai ir išskirtiniai tik statistikos tikslams. Svetainė naudoja tam tikrų trečiųjų šalių paslaugas, kurios nepriklausomai, įdiegia savo slapukus.


Tiksliniai arba reklaminiai slapukai

Šie slapukai naudojami norint parodyti prekes, kurios galėtų dominti jus ar pasiūlyti panašias, kurias jau žiūrėjote.

Trečiosios šalies slapukai yra tie, kurie buvo išsiųsti mūsų patikimų trečiųjų šalių įmonių. Šie slapukai kitose svetainėse leidžia jums matyti reklaminius skydelius su peržiūrėtomis prekėmis arba kitais aktualiais pasiūlymais (retargetingas). Mes neturime priėjimo prie trečiųjų šalių slapukų informacijos ir informacija yra visiškai jų kontroliuojama.


Socialinių tinklų slapukai

Šie slapukai yra būtina norint savo socialinio profilio paskyroje naudoti ORIVEGO svetainės informaciją. Pavyzdžiui, jie naudojami jums norint pasidalinti savo paskyroje preke draugams arba išreikšti savo patikimą. Socialinių tinklų slapukai neįtakoja navigacijos mūsų svetainėje.

Duomenys apie kaupiamus slapukus

SlapukasTipasgaliojimo laikasPaskirtisAr slapukas yra būtinas?
languageFunkcinis29 dienosKalbos pasirinkimo slapukas, atpažįstą lankytoją ir ateityje rodo pasirinktą kalbąTAIP
PHPSESSIDFunkcinissesijos metuLaiko sekimo puslapyje slapukas, fiksuoja prisijungusius lankytojusTAIP
_ga, ads/user-lists/#, collect,IDE
Analitiniai2 metus Slapukai naudojami statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti.
TAIP
__atuvc, at-rand,tr
Tiksliniai13 mėnesiaiDalintis socialiniuose puslapiuoseNE
loc
Analitiniai13 mėnesiai
Lankytojo lokacijos nustatymas, kokią kalbą pritaikyti klientuiNE
_ga, _gat, ads/user-lists/#, collect,_gid
Analitiniai2 metus Slapukai naudojami statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti.
TAIP
__atuvc, at-rand,tr,__atuvs,_at.cww, ads/user-lists/#, at-lojson-cache-#, at-rand, IDE, KRTBCOOKIE_#,loc,PUBMDCID,tr
Tiksliniai13 mėnesiaiDalintis socialiniuose puslapiuose.NE
currency
Funkcinis
29 dienos
Valiutos pasirinkimas lankytojui.TAIP

Kaip aš galiu išjungti slapukus ir valdyti savo nuostatas?

Daugumoje naršyklių per nustatymus galima išjungti slapukus. Nepaisant to, mes primename jums, kad išjungus navigacijos arba funkcinius slapukus gali turėti įtakos svetainės veikimui ir/arba apriboti mūsų galimas suteikti paslaugas.

Žemiau pagal naršykles yra nurodymai, kurių pagalba galite valdyti slapukus:

Firefox

Chrome
Internet Explorer

Safari

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie slapukus, jų valdymą ir savo pageidavimus dėl trečiųjų šalių profiliavimo eikite į www.youronlinechoices.com/lt/. Norėdami išjungti analitinius slapukus ir užkirsti kelią Google Analytics rinkti duomenis apie jūsų navigaciją, galite papildomą naršyklės įskiepį čia: tools.google.com/dlpage/gaoptout.