You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
EUR
Jūsų naršymo svetainėje patirties gerinimui ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau, sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti galite sužinoti perskaitę „Orivego“ slapukai.

Orivego

  • Prekių krepšelis

  • Jūsų krepšelis tuščias!

Veganiškas

Veganizmas – tai gyvenimo būdas, kuris siekia, kiek įmanoma, išvengti gyvūnų išnaudojimo maistui, drabužiams ar kitiems tikslams. Veganai atsisako mėsos, žuvies, pieno produktų, kiaušinių ar medaus, taip pat gaminių iš odos arba produktų, kurie buvo išbandyti su gyvūnais.

Vienas visiems veganams bendras dalykas – augalinės kilmės mityba: vaisiai, daržovės, riešutai, grūdai, sėklos, pupelės, ankštinės kultūros bei iš jų gaminami produktai.

Vis daugiau žmonių pasirenka veganišką mitybą dėl jos naudos sveikatai: padidėjusios energijos, svorio kontrolės, sumažėjusios širdies ligų rizikos, mažesnio cukraus lygio kraujyje ir pan. Yra daugybė tyrimais įrodytų augalinės mitybos privalumų, lyginant su tradicine Vakarų šalyse vyraujančia mitybos sistema. (1)

ORIVEGO augalinės kilmės produktai yra puikus pasirinkimas, norintiems praturtinti ir paįvairinti veganiškos mitybos racioną arba tiesiog į savo mitybą įtraukti daugiau augalinio maisto.

-->